Wyślij wiadomość
Dom

Foshan Hold Machinery Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Firma HOLD Machinery została założona w 2004 roku, koncentrując się na rozwoju pełnej gamy wyposażenia maszyn meblarskich oraz maszyn i urządzeń do drzwi drewnianych, dostarczając przedsiębiorstwom meblowym i drzwiom drewnianym rozwiązania dla planowania całej fabryki i automatycznych linii produkcyjnych,

dostarczanie klientom doskonałej jakości, wydajnych i stabilnych produktów oraz wysokiej jakości usług.

 

HOLD Machinery obsługuje większość przedsiębiorstw meblarskich i drzwi drewnianych w ponad 40 krajach i regionach na całym świecie i cieszy się szerokim uznaniem klientów.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

HOLD Machinery to krajowe przedsiębiorstwo high-tech.Kadra HOLD koncentruje się na badaniach i rozwoju zaawansowanej obróbki drewna

maszyneria.Zatwierdzono i zgłoszono ponad 80 patentów, w tym ponad 10 patentów na wynalazki i ponad 60 patentów na wzory użytkowe.

 

Jako główna jednostka kreśląca HOLD podjął się opracowania standardu branżowego „Piła panelowa do obróbki drewna CNC” i „Wiertarka pięciostronna do obróbki CNC Wook”.

 

W erze szybkich zmian mocno wierzymy, że przełomy i innowacje są ważnymi siłami w promowaniu rozwoju społecznego.Na niestabilnym rynku mocno wierzymy, że ciągła innowacja jest fundamentem przyczółka firmy.Koncentracja na produktach, dążenie do doskonałości i ciągłe podnoszenie wartości produktów dla klientów, to duchy HOLD!

Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Foshan Hold Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

Inny

marki : Utrzymać

Ilość pracowników : >300

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Certyfikaty